Христуська

kowenja
Настрій: флегматичний...

Даруй любов!!!!!!)))

П'ятий секрет любові - навчись дарувати любов.

Усі люди хочуть, щоб їм щось постійно дарували, робили приємно, поважали і, особливо, любили. І забувають дарувати любов іншим. А це так важливо!

Є навіть така народна і дуже влучна думка: "Ми ненавидимо людей, за те зло, яке приносимо їм. І любимо людей, за все те хороше, що їм робимо." 

Якщо хочеш отримувати любов, потрібно просто дарувати її. Чим більше ти даруєш любові, тим більше отримуєш її.

Любити - означає дарувати частину себе, просто так, без будь-яких умов.

Постійно практикуй прояв доброти просто так.

Перед тим, як розпочинати нові дружні чи любовні стосунки, спитай себе не про те, що інша людина може дати тобі, а про те, що ти зможеш їй дати.

Любов близько! Щасти!

про неї можна так багато говрити...)))

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 14

це точно ... але ніхто так і не може пояснити що таке любов ... =))
ну якшо бути повністю відвертою, то в любов к так я взагалі не вірю... і через це навіть і не намагаюся пояснити...))
я трошки ... але навіть чула, що вчені дослідили: коли біля людини знаходиться особа протилежної статі, то виділяється певний гормон, який забезпечує всі ці відчуття .....///
з цим я ше більш-менш погоджуюся..)) але для мене любов - це симпатія.. захоплення, а потім то всьо переростає в привичку...
скорше всього так і є ..... вічного нічого не буває ..((( і "любов" в тому числі ..
от тут я з тобою згідна на 100%
дякую !!!!))))

Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомы

Календар
Апрель
ПнВтСрЧтПтСбВск

1
2
3
4
5