Христуська

 


kowenja
Настрій: 50/50
Музика: СКАЙ

Найважливіші люди в житті!!!!!!!!!!

Хто для вас є найважливішою людиною в житті?????

Напевно дивне питання, але я це питаюсь, бо мені це дійсно цікаво....

Особисто в мене, за все моє життя ця думка мінялася кілька раз.............але тільки тепер я зрозуміла хто це є.....Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 24

я майже повністю згідна з тобою.... просто не всі так думають, і для багатьох людей на першому місці можуть стояти кохані люди, чи друзі, чи ше хтось.... через це мені цікаво може й тут є такі люди....

іноді, нажаль, складається життя, що "пересічний громадянин" на вулиці стає ближчим, ніж рідна людина... мене завжди дивувала ситуація дітей, яких забирали в матері-пиячки, яка про неї не дбала, морила голодом, била. а дитина все пробачає і хоче одного - до мами. любов дитини до матері - це щось найприроднє!

в мене, наприклад, був такий період, коли я мамою постійно сварилися. через все підряд.... і мені навть деколи здавалося шо мене вдочерили.... мені здавалося шо мене мама не любить і я її не люблю.... для мене найдорожчими людьми тоді був мій хлопець, і мої "подружки"...... але пройшов якийсь дуже короткий термін часу, і я зрозуміла, шо ніхто крім мами тебе так не зрозуміє, не підтримає, і не дасть таку хорошу пораду...... і я вже переконалась в тому шо мама - це найдорожча людина в мому житті!!!!!!!!!!!!

не поверишь, у всех такой был период))) это наш переходной возраст, наверное! на самом деле, мама все простит и все поймет! посмотри, матери прощают своих детей-убийц и покрывают их, страдая в то же время... а пройдет время, будут у нас свои дети, и мы побудем на их месте ;)))


 Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомыКалендар
Апрель
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Интересы

Антиинтересы
Козловський, математика, невесела компанія, політика, сварки, тупі люди
ОБОЗ.ua